top of page
Ecocapsule in London. Gherkin, Shard, london eye, investment fund, venture capital, showcase, liverpool street

Vytvárajte s nami budúcnosť

Získajte kapitál a znalosti pre Váš úspech

Čo hľadáte?

Veríme, že prosperujúce startupy a malé a stredné podniky sú kľúčom k budúcej prosperite Európy. Našou víziou je stať sa katalyzátorom rastu.
Naším cieľom je Váš úspech.

O nás

Od roku 2015 je Crowdberry hybnou silou investícií do startupov, MSP, dopadového investovania a realitných projektov na Slovensku a v Čechách. Náš tím má skúsenosti s riadením financií, investičným bankovníctvom a rizikovým kapitálom z celého sveta.

Fond CB Investment Management Growth One bol založený v roku 2019 s cieľom pomáhať začínajúcim a pre-seed podnikom so sídlom na Slovensku rásť.

Ecocapsule in Times Square New York Nadežda Barňáková

23,2M €

Veľkosť fondu

32

Spoločnosti

2019

Rok založenia

10

Lifetime

+ predĺženie o 3 roky

Venture Stories

DNA ERA

Špecialitou slovenskej biotechnologickej spoločnosti je priama genetická analýza DNA. Ich produkt dokáže odhaliť 74 prenášačov chorôb a 34 zdravotných rizík ako sú predispozície pre šport a optimálnu výživu. V roku 2021 získala DNA ERA investíciu vo výške 250 000 EUR z fondu CB Growth One spravovaného CB Investment Management. DNA ERA využila finančné prostriedky na expanziu na Slovensku a na expanziu do zahraničia. Po rýchlom raste vyzbierali ďalšiu crowdinvestíciu vo výške 1 000 000 € v spolupráci s Crowdberry. 

www.dnaera.com

DNA Era podpisujú Investičnú zmluvu s CB Investment Management,  Michaela Šišková a Jakub Šiško, Daniel Gašpar a Michal Nešpor

Kontakt

Ste startup? Skvelé, povedzte nám o tom viac.

Napíšte nám alebo nám pošlite e-mail na: info@cbim.sk

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Ďakujem za odoslanie! Čoskoro sa Vám ozveme.

Naše kancelárie
Zastavte sa na šálku kávy a povedzte nám viac o tom, čo robíte.

bottom of page