top of page

Tím

Odbornosť. Vášeň. Zvedavosť.

Od roku 2015 Crowdberry sprostredkúva investície do startupov, MSP, impact investing a realitné projekty. Náš tím má skúsenosti s riadením financií, investičným bankovníctvom a rizikovým kapitálom z celého sveta. 

Fond CB IM Growth One bol založený v roku 2019, aby pomohol rásť začínajúcim a mladým slovenským podnikom. 

1800_edited_edited.jpg

Po štúdiách na Viedenskej univerzite pracoval vo fonde rizikového kapitálu GCP Gamma Capital Partners a zastával pozíciu finančného riaditeľa v softvérovej spoločnosti Opvizor pôsobiacej v Európe a USA.

Michal Nešpor

Partner

  • LinkedIn
marek foto2.jpg

Marek po štúdiách na univerzite v Birminghame pracoval v 365.bank a 365.fintech. Medzi jeho zodpovednosti patrili M&A a investovanie do fintech startupov.

Marek Macko

Senior Investičný

Analytik

  • LinkedIn
1603007887839.jfif

Po štúdiu na Université Saint Louis v Belgicku a Ekonomickej univerzite v Bratislave, Lucia pracovala pre 8 rokov s transakčným poradenstvom a konzultáciami pre finančný a projektový manažment súkromných investícií v KPMG a Mazars.

Lucia Timková

Investičný manažér

  • LinkedIn
A7309670-Edit (1)_edited.jpg

Skúsená odborníčka v oblasti ľudských zdrojov s osvedčenými skúsenosťami zo Spojeného kráľovstva, Českej republiky, na Slovenska a v Nórska.

Mária Glesk

Operations a HR manažér

  • LinkedIn
2319_edited_edited_edited.jpg

Daniel pracoval v NIBC Bank ako viceprezident pre investičné bankovníctvo a spravoval transakcie v hodnote viac ako 2,6 miliardy eur. Od roku 2006 mal Daniel na starosti investície rizikového kapitálu v Holandsku, Nemecku, USA a Spojenom kráľovstve.

Daniel Gašpar

Partner

  • LinkedIn

Investičný výbor

Úlohou Investičného výboru je vyhodnotiť investičné príležitosti, očakávaný výnos a rizikový profil jednotlivých cieľových spoločností a schvaľovať transakcie na základe stratégie Fondu. Výbor schvaľuje podmienky investície a všetky rozhodnutia na úrovni portfóliových spoločností až po konečný predaj - exit.

transp_fotky_CBIM_foto_JC.png

Ján Cifra

Jan pracuje na vedúcich pozíciách v softvérových a technologických spoločnostiach a startupoch od roku 2006. Po získaní titulu MBA na prestížnej Vlerick Business School v Gente v Belgicku v roku 2011 viedol tím pre rozvoj podnikania v Piano Media. Od roku 2014 je Jan riadiacim partnerom pre región CEE Loopia Group (Websupport), Axasoft, Qimonda.

  • LinkedIn
rotate_foto_JS.png

Jozef Škorupa

Jozef pracoval pre medzinárodné spoločnosti v Belgicku, Nemecku, Rakúsku a Poľsku od roku 2005. Doktorát získal na Gent University v Belgicku a následne pracoval v Bruseli pre Boston Consulting Group. Úspešne vedie región CEE v spoločnosti Henkel Industrials, kde pôsobí od roku 2014.

  • LinkedIn
transp_fotky_CBIM_foto_JG.png

Jozef Gima

Jozef prináša do CB IM 25-ročné skúsenosti, keď úspešne riadil firmy v potravinárskom priemysle, viedol logistickú spoločnosť Calmar a riadil DPMK. Jozef doviedol rodinnú firmu RYBA Košice po dosiahnutí obratu 40 miliónov eur k úspešnému predaju. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave.

  • LinkedIn
bottom of page